RReal Estate Hakkında

İlk değil ama en iyi olma amacıyla yazılım sektörüne hızlı bir giriş yapmış olan RikaSoft, genç ve alanında eğitimli kadrosuyla, en yeni teknolojileri kullanarak her iş alanından müşterilerine en iyi ve etkili çözümleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, yazılım alanında faaliyet gösteren bir Teknoloji şirketidir. RikaSoft Yazılım Çözümleri; Yazılımın ihtiyaç olduğu her türlü alanda, her türlü yazılımsal isteğe cevap verebilecek çözümler üretmektedir. Faaliyet alanlarımızdan başlıcaları: Mobil Uygulama Geliştirme, Mobil Web Tasarımı ve Yazılımı, E-Ticaret Sistemleri, Web Tabanlı Online Turizm Acente Sistemleri (Araç Kiralama, Uçak Bileti, Otel, Tur, Transfer).

MİSYONUMUZ ;
Temelde misyonumuz hizmet verilen alanlarda güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile küresel alanda müşterimize üstün hizmet sunmak ve teknoloji ile birlikte hayatlarına kolaylık sağlamak.

VİZYONUMUZ ;
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed quam ante, placerat placerat dignissim sit amet, iaculis id elit. Curabitur tempor ipsum ut turpis pretium pharetra.

DEĞERLERİMİZ ;
Etiam id ex et arcu hendrerit rutrum ut ac sapien. In hac habitasse platea dictumst. Fusce dictum maximus eros, in pharetra dolor. Pellentesque vel eros dignissim, sollicitudin mauris sed, tincidunt quam.